imperial investments

 
IMIĘ I NAZWISKOŁukasz Pietura
FIRMAExpander
E-MAILlukasz.pietura@expander.pl
TELEFON+48 608 090 310
ADRESPl. Wolności 7, 61-738 Poznań

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie warunków kredytu do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, dlatego Łukasz Pietura z firmy Expander pomaga Klientom uzyskać finansowanie na zakup własnego domu czy mieszkania. Codziennie porównuje oferty po to, aby Klienci mogli skorzystać z jak najbardziej atrakcyjnej i efektywnej formy finansowania.

Jak działa Łukasz Pietura – Starszy Ekspert Finansowy Expander:

  • Analizuje potrzeby – określa z Klientem potrzeby finansowe.
  • Porównuje oferty przedstawia oferty banków, pokazując zarówno ich zalety jak i wady. Sprawdza warunki kredytowe, aby Klient mógł wybrać najlepszy kredyt.
  • Pomaga uzyskać finansowanie – pomaga na każdym etapie uzyskiwania finansowania – od złożenia wniosku po podpisanie umowy.

Łukasz Pietura w Expander od lat współpracuje z wieloma bankami, dzięki czemu Klienci zyskują dostęp do najlepszych kredytów na rynku. Na spotkaniu z ekspertem poznacie Państwo szczegóły wybranych ofert, a nie tylko ich główne parametry i zbadacie zdolność kredytową w wybranych bankach. Eksperci Expander posiadają aktualną wiedzę, który z banków w danym momencie oferuje najbardziej atrakcyjne warunki kredytowe. Dzięki temu zyskujecie Państwo nie tylko czas, ale przede wszystkim oszczędzacie pieniądze.

Warto również dodać, że co siódmy kredyt hipoteczny w Polsce brany jest przy pomocy firmy Expander. Od 2002 roku pośrednik uruchomił 235 tys. kredytów o łącznej wartości 45 mld zł*.

OFERTY WIELU BANKÓW

POMOC NA KAŻDYM ETAPIE

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

BADANIE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

KORZYSTNE WARUNKI

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Jesteśmy do dyspozycji

Jesteśmy do dyspozycji

https://imperialinvestments.pl/wp-content/uploads/2021/01/imperial_logo_1.png
IMPERIAL INVESTMENTS
E-MAIL
biuro@imperialinvestments.pl
ODDZIAŁ ROKIETNICA
Kolejowa 1, Rokietnica
ZADZWOŃ DO NAS

Tworzymy nieruchomości. Od A do Z.

© 2024 Imperial Investments