imperial investments

 

Imperial InvestmentsRealizacjePortfolio

1
2
3

Przedstawiamy realizację budynku dwulokalowego w gminie Kiszkowo.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem skośnym. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku. Kuchnia od frontu. Salon połączony z jadalnią o pow. 30m2. Na piętrze cztery pokoje, garderoba i łazienka. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Budynek nowoczesny, z dużymi przeszkleniami. Trójkątne okna nawiązują do dachu skośnego, od strony ogrodu. Drewniane fragmenty elewacji, ocieplają bryłę.

1
2
parter

Budynek jednorodzinny w spokojnej okolicy.

Dom o powierzchni użytkowej 135m2, idealny dla kilku osobowej rodziny. Dach dwuspadowy, parter plus poddasze użytkowe, garaż w bryle budynku, ogrzewanie za pomocą pompy ciepła. Na parterze strefę dzienną tworzy salon z jadalnią połączone z kuchnią na froncie. Część gospodarcza składa się z garażu i pomieszczenia technicznego. Na piętrze trzy pokoje oraz sypialnia z garderobą, a także przestronna łazienka.

Bryła nowoczesna, z częścią tarasową nad garażem.

Prezentujemy Państwu projekt „3 RAZY MY” – dzieło naszego autorstwa, wykonane przez nas oraz sprzedane dzięki naszym pośrednikom. To nowoczesny dom jednorodzinny o najwyższej jakości, zlokalizowany w okolicach Poznania.
Prace od postawienia pierwszej kreski koncepcyjnej do podpisania aktu notarialnego z klientem, zajęły nam niespełna ROK.
Inicjatorem tego przedsięwzięcia był nasz szef, Marcin, który od samego początku wierzył w sukces tego projektu.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym inwestorom, wyjątkowemu małżeństwu, za okazane nam zaufanie. Włożyli w to wiele pracy i odwagi, aby wspólnie z nami osiągnąć ostateczny rezultat.
Nasz dział architektoniczny, Imperial Investments, wraz z całym zespołem pracował nad projektem, dbając o to, aby spełniał on wszelkie oczekiwania i standardy jakości.
Nasz dział budowlany, C-BUD, z wielką precyzją wybudował budynek, pod czujnym okiem naszych kierowników.
Nasz dział nieruchomości, Imperial House, z sukcesem sprzedał dom w zaledwie dwa tygodnie!
Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągniętego rezultatu i kontynuujemy naszą misję tworzenia wyjątkowych domów. Obiecujemy, że przy kolejnych inwestycjach będziemy się jeszcze bardziej starać!
1
2
parter wysogotowo

Budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią usługową na parterze.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem dwuspadowym. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku wraz z pom. gospodarczym. Na parterze część usługowa – sklep o pow. 70m2 wraz z zapleczem. Na piętrze część mieszkalna. Część dzienna składająca się z salonu z aneksem kuchennym wraz ze spiżarnią. Część prywatna – trzy pokoje, pralnia oraz garderoba. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Nowoczesna bryła z dużymi przeszkleniami. Elewacja budynku stanowi połączenie jasnego oraz ciemnego tynku.

1 (1)
2 (1)

Budynek mieszkalny dwulokalowy pod Poznaniem.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem dwuspadowym. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku. Salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym o pow. 35m2. Na piętrze cztery pokoje i łazienka. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Elewacja budynku stanowi połączenie dwóch odcieni tynków z naturalnym drewnem. Ocieplenie budynku poprzez oświetlenie dolnej kondygnacji elewacji.

1
2

Przedstawiamy realizację budynku dwulokalowego w poznańskiej dzielnicy Radojewo.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem skośnym. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku. Kuchnia od frontu. Salon połączony z jadalnią o pow. 30m2. Na piętrze cztery pokoje, garderoba i łazienka. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Budynek nowoczesny, z dużymi przeszkleniami. Drewniane fragmenty elewacji, ocieplają bryłę.

1 new
2 new
3 new

Przedstawiamy realizację budynku dwulokalowego.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem płaskim. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku. Kuchnia na froncie budynku. Duży salon połączony z jadalnią. Na piętrze cztery pokoje, garderoba i łazienka. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Bryła nowoczesna z ceglanymi wstawkami na elewacji.

1
2

Realizacja dwóch budynków mieszkalnych dwulokalowych.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem dwuspadowym. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku. Salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym o pow. 35m2. Na piętrze cztery pokoje i łazienka.

Elewacja budynku stanowi połączenie dwóch odcieni tynków z naturalnym drewnem. Bryła dodatkowo urozmaicona jest przez lukarny znajdujące się na przodzie i tyle domu.

Nowoczesny budynek biurowy z dwoma lokalami w Poznaniu.

Każdy lokal o pow. użytkowej 120m2. Nowoczesna bryła z dużymi przeszkleniami.

6 new
8 new
5 new

Przedstawiamy realizację budynku dwulokalowego.

Budynek dwukondygnacyjny z dachem dwuspadowym o prostopadle ustawionych w stosunku do siebie kalenicach dachu. Dwie pełne kondygnacje. Garaż w bryle budynku. Każdy lokal posiada duży salon z aneksem kuchennym. Na piętrze cztery pokoje i łazienka. Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Nietypowe ustawienie lokali w stosunku do siebie, sprawia, że budynek nie wygląda jak klasyczny bliźniak.

https://imperialinvestments.pl/wp-content/uploads/2021/01/imperial_logo_1.png
IMPERIAL INVESTMENTS
E-MAIL
biuro@imperialinvestments.pl
ODDZIAŁ POZNAŃ
Plac Wolności 8/4a, Poznań
ODDZIAŁ ROKIETNICA
Kolejowa 1, Rokietnica
ZADZWOŃ DO NAS

Tworzymy nieruchomości. Od A do Z.

© 2021 Imperial Investments